Gospodarstwo Ekologiczne - Pasieka Bogdan Capik

Naturalne miody i ziołomiody bez dodatku cukru

W naszym gospodarstwie czerpiemy w 100% z natury i jej darów. Nie staramy się poprawiać tego, co jest idealne! Dlatego w naszych produktach, nie znajdziecie Państwo dodatku cukru czy innych związków, które miałyby na celu „ulepszenie” składu. Tylko miód bez cukru, daje nam pełnię swoich właściwości zdrowotnych i leczniczych. Dzięki obfitości nektaru na okolicznych łąkach i drzewach, nasze pszczoły mają pod dostatkiem surowca do produkcji najwyższej jakości miodów bez dosładzania. Dzięki zrównoważonemu rozwojowi gospodarstwa, nie mamy potrzeby rozcieńczania miodu, czy też jego mieszania np. z miodem Chińskim. Oferujemy tylko naturalny miód z naszej pasieki.

Ziołomiody

W naszym gospodarstwie, zajmujemy się również produkcją ziołomiodów. Zbawienne wręcz działanie ziołomiodów doceniane jest na całym świecie i jest wykorzystywane przez świadomych poszukiwaczy zdrowia. Ziołomiód, ma o wiele więcej leczniczych właściwości od tradycyjnych miodów, a proces jego wykonania stanowi o wiedzy i doświadczeniu każdego z pszczelarzy. Powstaje on, dzięki przygotowaniu specjalnego soku, pochodzenia ziołowego który zostaje przez pszczoły przerobiony na miód – ziołomiód. Najczęściej ziołomiody produkowane są z ziół które nie są same w sobie miododajne i bez pomocy człowieka taki miód nigdy by nie powstał.

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu zarówno osoby zainteresowane zakupami, jak i te które chcą dowiedzieć się więcej na temat ziół, miodów i naturalnych produktów.